Gizlilik Sözleşmesi

Bu sözleşme, vegapos.com.tr sitesinin gizlilik ve bilgi güvenliği şartlarını içerir.

Bu sözleşme, VegaPOS’un müşterisine gizlilik ve bilgi güvenliği şartlarını düzenlemek için hazırlanmıştır. Müşteri ve VegaPOS, aşağıda belirtilen şartlar üzerinde tam bir anlaşmaya varmışlardır.

TARAFLAR:

VegaPOS Otomasyon Sistemleri Tic. Ltd. Şti.
Sözleşmenin bundan sonraki bölümünde kısaca VegaPOS olarak anılacaktır.

Adres:Yavuz Selim Mah. Yuva Sok. No:16 60300 Turhal / Tokat / Türkiye

Müşteri: Bu sözleşmeyi, VegaPOS’a yapacağı başvuru esnasında onaylayan Şahıs / Tüzel kişi veya kurum’dur.

TANIMLAR:

IP ADRESİ: Internete bağlı her bilgisayarın, “IP adresi” olarak adlandırılan sayısal bir adresi vardır. Bu belirli bir bilgisayara karşılık gelebilir ya da gelmeyebilir. Bazı durumlarda IP adresleri etki alanı adlarına (domain) indirgenebilir. Etki alanı adları (domain names) site ziyaretçisinin Internet servis sağlayıcısını, çalıştığı yeri, üniversitesini vs. belirtebilir. Veri tabanı analizlerinin bir bölümü olarak VegaPOS web sitelerinin IP adreslerini etki alanı adlarına indirgemektedir.

TARAYICI TİPİ: Kullanıcının tarayıcısı, kullanıcının World Wide Web (WWW) üzerinde bulunan belgelere erişimini sağlayan, bilgisayar üzerinde çalışan bir yazılım programıdır. Tarayıcılar metin ya da grafik destekli olabilir. Sunucu üzerinde bulunan HTML kodlu sayfaları okurlar ve kullanıcıların Web sayfası olarak gördükleri kodları yorumlarlar. Web tarayıcısına örnek olarak Microsoft Internet Explorer verilebilir. Tarayıcı türü, genellikle donanım platformunu, işletim sistemini ve tarayıcı yazılımı ve sürümünü bildirir

SÖZLEŞMENİN YÜRÜRLÜĞE GİRİŞİ VE SÜRESİ:

Müşteri’nin VegaPOS’un web sitesinden yapacağı online başvuru ile sözleşme yürürlüğe girer. Sözleşme süresizdir.

BİLDİRİMLER:

VegaPOS zaman zaman bu sözleşmede değişiklik yapabilir. VegaPOS’un, müşteriye yapacağı her türlü bildirim için, öncelikle müşterinin kayıt işlemi esnasında bildirdiği e-posta adresini kullanacaktır. Bu adresin geçerli bir adres olması konusundaki sorumluluk müşteriye aittir. Müşteri VegaPOS’un hizmetlerini kullanmaya devam etmesiyle sözleşmede yapılan değişikliği peşinen kabul etmiş sayılır.
Müşteri online kayıt esnasında ve/veya daha sonra VegaPOS’a bildireceği bilgilerin doğru ve güncel olduğunu beyan eder. Müşteri tarafından bildirilen bilgilerin yanlış, eksik veya güncel olmamasından dolayı meydana gelecek aksaklık ve zararlardan dolayı, müşteri VegaPOS’dan hiçbir zarar tazmini talebinde bulunmayacağını peşinen kabul eder.

GİZLİLİK SÖZLEŞMESİ VE BİLGİ GÜVENLİĞİ:

VegaPOS, internet üzerindeki gizliliğinizi korumak konusuna azami ölçüde özen göstermektedir. Toplayacağı hiçbir bilgiyi, kesinlikle üçüncü taraflarla paylaşmayacaktır. VegaPOS, müşteri ve kullanıcılardan sağlanan kişisel / özel bilgilerinin gizliliğine ve kanuna uygun şekilde işlenmesine büyük önem vermektedir.
VegaPOS, bilgi kayıtlarının doğru ve güncel tutulması için gerekli önlemleri alır.
VegaPOS, ırk ve etnik kökene ait bilgiler, politik fikirler, dini ve felsefi inançlar, sağlık ve cinsel tercihe ait bilgileri kayıtlarında tutmaz ve işleme tabi tutmaz.