HABERLER Tüm Haberler

Taiwan Excellence 2014 - İstinye Park
19 Eylül 2014, 01:03

Türkiye'yi 2013-2015 dönemi için stratejik ülke olarak seçen Tayvan, dünyaca ünlü ödüllü 43 markası ile İstanbul'da 5 gün boyunca show yapacak. Türkiye'ye yılda yaklaşık 1,6 milyar dolar ihracat yapan Tayvan, 3 yıl içinde Türkiye'ye yaptığı ticareti iki katına çıkarmayı hedefliyor.

İstinye Park'ta 19-23 Eylül tarihleri arasında gerçekleştirilecek 「Taiwan Excellence Günleri」nde onlarca Tayvanlı marka, yüksek kalitedeki ürünleri ile Türk yatırımcısı ve tüketicisiyle bir araya geliyor.

Taiwan Excellence Günleri 20 Eylül Cumartesi günü öğleden sonra ünlü manken ve sunucu Özge Ulusoy ile sempatikliği ile herkesin sevgilisi haline gelen Pascal Nouma'nın katılacağı teknoloji defilesinin yer aldığı görkemli bir törenle açılacak.

Tayvan Ankara Büyükelçisi Yaser Cheng ve Tayvan Ticaret Merkezi Türkiye Direktörü Patty Yen, Özge Ulusoy ve Pascal Nouma ile birlikte Taiwan Excellence ödüllü markaları deneyimlemeye gelen tüm katılımcılarla buluşacak.

「Tayvan'ın yenilikçi ürünleri hayat mükemmelleştirir」 sloganıyla yola çıkan Taiwan Excellence Günleri'nde katılımcılar yenilikçi ve en son teknolojilerle üretilmiş Tayvan menşeili ürünleri test edebilecekler.

Kalite arayan tüketicilerin mutlaka ziyaret etmesi gereken teknoloji ürünleri, ev aletleri ve spor ile eğlence ürünlerinin yer aldığı standlarda, katılımcılar aynı zamanda egzersiz bisikletiyle düzenlenecek Mr. Energy yarışması ve Inno-Hunter mobil oyununa katılarak dizüstü bilgisayar, akıllı telefon, bisiklet ve özel hediyeler kazanma fırsatı bulacak.

Taiwan Excellence Günleri Tayvan Ekonomi Bakanlığı』na bağlı Tayvan Dış Ticaret (BOFT) girişimi olarak, Tayvan Dış Ticaret Geliştirme Kurulu (TAITRA) tarafından gerçekleştiriliyor.

Tysso, Asus, Acer, Dlink, Delta, hTC, MSI, PGO, Sportsart, Strida, Thermaltake, Zyxel aralarında yer aldığı 43 Tayvanlı markanın en son teknolojiye sahip tablet, akıllı telefon ve katlanabilir bisiklet gibi geniş bir ürün yelpazesine sahip Taiwan Excellence Ödüllü ürünleri sergilenecek.

Etkinlik:  43 global markanın Ar-Ge, tasarım, pazarlama gibi kriterleriyle Taiwan Excellence Ödülü almış 110』dan fazla ürünü sergilenecek. Taiwan Excellence Günleri Özge Ulusoy ve Pascal Nouma'nın katılacağı showla 20 Eylül 2014 Cumartesi günü saat 14:00』da açılacak. Pek çok yarışmanın düzenleneceği ve 5 gün boyunca muhteşem ödüllerin ve hediyelerin dağıtılacağı etkinlik herkesin katılımına açık.

Zaman:    19 Eylül 2014- 23 Eylül 2014 10:00-22:00 saatleri arasında standlar ziyaret edilebilir. 20 Eylül 2014 Cumartesi günü saat 14:00-16:00 saatleri arasında ise Özge Ulusoy ve Pascal Nouma'nın katılımıyla büyük açılış gerçekleştirilecek.

Yer:  İstinye Park AVM, Istinye Bayırı Cad. No 73, Sarıyerİstanbul

Katılımcı Firmalar:Acer, Align, Alya, Asus, Aver, BXB, Chanson, Delta, D-link, Draytek, FSP, Fushankodo, Getac, Heartway, Holux,Hono, iPin, Justime, KW-trio, HTC, JustPower, LC Saxophone, 3+Magimags, Microlife, MSI, Orange Electronic, PGO, Pulipaper, PQI, Reverie, SABS, SiliconPower, Spareone, Sportsart, Strida, Tales, Thermaltake, Thermedic, Transcend, Tysso, Ucheer, UPRtek and Zyxel.

Tayvan Dış Ticaret Geliştirme Kurulu (TAITRA) Hakkında

Tayvan Dış Ticaret Geliştirme Kurulu (TAITRA), 1970 yılında Tayvan'ın dış ticaretinin tanıtılması ve dış pazarlardaki rekabet gücünün artırılması amacıyla kurulmuştur. Son 40 yıldır TAITRA Tayvan'ın ekonomisinin gelişmesinde büyük rol oynamıştır. TAITRA maddi olarak devlet ve ticari birlikler tarafından ortak desteklenen bir kuruluştur ve uluslararası iş dünyası için Tayvan'ın iş köprüsü olarak görülmektedir. Detaylı bilgi için http://www.taiwantrade.com.tw/ adresini ziyaret edebilirsiniz.

TaiwanExcellence Hakkında

İnovasyon ve katma değer konularında tanınmış bir isim olarak Taiwan Excellence, inodeğer değer taşıyan ürünlere verilen en yüksek ödüldür. Taiwan ExcellenceSelection programı 1993 yılında başlatılmıştır. Taiwan Excellence ödülünü kazanan ürünler Tayvan'ın ürettiği en devrimsel, en kaliteli, en katma değerli ürünleri olmakla birlikte aynı zamanda, Tayvan'ın,inovasyonu en yeni ürünlerin tasarımı ve üretiminde katma değer olarak kullanma konusundaki benzersiz dehasının da harika birer örneğini oluşturmaktadırlar. Daha fazla bilgi içinhttp://www.taiwanexcellence.org/ adresini ziyaret edebilirsiniz.

C-Line İletişim (Turkey)

Deniz Ülkümen Çığrı

T:  0212 243 11 53

deniz.cigri@c-line.com.tr

Contact